ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/Головн.мал. Гімназія.jpg Наша адреса: 45400 м.Нововолинськ
вул. Кауркова, 4 А, тел. 03344 4-92-09
e-mail: novgimnasium@ukr.net , або nogish@ukr.net
знайти нас на КАРТАХ GOOGLE - ТУТ...

Раді вітати Вас на сайті
нашої ГІМНАЗІЇ!

150 000 переглядів на 01.08.2017 р.


Прапор з АТО

/Files/photogallery/1978/1. Прапор з АТО.jpg

22 вересня в нашій гімназії надзвичайна подія!
Нам передали СИМВОЛ ПЕРЕМОГИ!

/Files/photogallery/1978/Прапор з АТО (1).jpg Тато Даші Мазурик, учениці 6-Б класу, командир 1 реактивної батареї 14 механізованої бригади, нині виконує захисну місію в АТО, передав колективу гімназії прапор України. Особливість цього знамена в тому, що розписане та розмальоване було воїнами там, на сході, там під пострілами, там під «градами»…

«Від особового складу 1-ї реактивної батареї та особисто від мене, прийміть цей символ перемоги та відваги!» - командир Роман Мазурик./Files/photogallery/1978/Прапор з АТО (10).jpg

У відповідь, заступник директора гімназії Світлана Гапонюк подякувала шестикласниці Д.Мазурик та офіцеру Р.Мазурику й побажала нашим захисникам впевненої перемоги, щасливого повернення до рідного дому, а всім нам миру. Звертаючись до гімназистів, отримала згоду на те, що ми й надалі будемо проводити благодійні акції в підтримку наших воїнів котрі в АТО.

Перегляньте ці світлини символічної передачі прапора...
СЛАВА УКРАЇНІ.

ВИБОРИ – 2017

/Files/photogallery/1976/Вибори - 17 р (1).jpg У нашій гімназії розпочалася виборча компанія, щодо виборів президента учнівської республіки «Перспектива», які відбудуться 22 вересня 2017 року. Серед представлених кандидатів: Микулич Катерина №1 – 10 клас, Попович Тетяна №2 – 9 клас, Ільєнкова Дарина №3 – 9 клас та Грицак Ілля №4 – 8-А клас. Кожен з кандидатів приготував свою програму, за допомогою якої вони переконують учнів, що саме вони є гідними представниками цього звання.

А їхню рекламну діяльність ви можете побачити тут…

Міжнародний день миру – це важливе свято для всього населення планети.
І в честь цього дня учні 1-А класу виготовили газету з символом миру – жовто-блакитним голубками.
Ми бажаємо, щоб на усій планеті панували спокій, щастя і добро!
/Files/images/1-a_yuparchuk/Д.М.1-А.jpg

Ми за мир в усьому світі,
Щоб були щасливі діти,
/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/2-Б (1).jpg/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/2-Б (2).jpg Щоб здорові і веселі,
Жили всі в рідній оселі.

Щоб сміялись і раділи,
І ніколи не хворіли,
В щасті,радості,добрі,
Жили всі на цій землі.

З нагоди відзначення Міжнародного дня Миру, учні 2-Б класу виготовляли прекрасних і дивовижних голубів – птахів миру і символів щастя.
Усі працювали натхненно та з любов'ю.

«Україна бажає миру!»

/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (4).jpg/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (3).jpg Саме таку тему мала інформаційна хвилинка проведена у 4-А класі. Учні ділилися думками, що значить для них мир, переглядали відеоролики, слухали пісні. А найцікавішим було створення газети, де кожен намалював яскравого голуба, що символізує мир на всій Землі.

/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (2).jpg Хай буде мир завжди на цій землі!/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (1).jpg
Хай радість буде у серцях і душах!
Ні! Скажемо війні. Хай буде мир!!!

Зустріч з письменниками

/Files/photogallery/1974/9-й кл. в бібліотеці (16).jpg/Files/photogallery/1974/9-й кл. в бібліотеці (15).jpg У п’ятницю 15 вересня учні 9 класу відвідали міську бібліотеку де відбувся важливий захід, а саме зустріч з місцевими письменниками Ярославом Грицем та Світланою Журою. Митці зачитали уривки з деяких своїх цікавих робіт, розповіли про те, що їх надихає до творчості. Дев’ятикласники почули про сокровенне, про те як це стати поетом, хто ж буде першим читачем. Непомітно й незабутньо промайнула кількагодинна зустріч, а на завершення подаровано декілька примірників своїх збірок.

Чудова зустріч – чудові світлини… Переглядайте.

Пригоди в поході

/Files/photogallery/1973/похід14 вер.17 р (13).jpg 14 вересня з піснями, іграми та смачними бутербродами учні 4-А і 1-А класу вирушили до яблуневого саду. Неважливо, у якому класі ти навчаєшся, скільки тобі /Files/photogallery/1973/похід14 вер.17 р (7).jpg років, всім відомо, що дружба – не має меж. Саме веселі розваги зблизили, здавалося б різних за віком й інтересами, хлопчиків і дівчаток. На запитання мами: «Чому не були з’їджені всі смаколики?», першокласник вигукнув: «Було так весело, що не мав часу!».

Похід у колі друзів для дітей здається великою пригодою, спогади про який, разом із цими чудовими світлинами, залишаються на все життя.


/Files/images/pedagogi/ЗВР С.Гапонюк.jpg Вітаю Вас, шановні колеги, найкращі класні керівники Нововолинської гімназії
з початком нового 2017/2018 навчального року.
Впевнена, буде він ЩАСЛИВИМ!!!
Запрошую до розділу сайту ВИХОВНА РОБОТА де Ви переглянете рекомендації
для планування виховної роботи з учнями та їх батьками.
/Files/images/pedagogi/ДЯКУЮ.jpg

Увага! Діти на дорозі!

/Files/photogallery/1970/Дорога (1).jpg

/Files/photogallery/1970/Дорога (8).jpg Щороку у вересні в Нововолинській гімназії проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!», головною метою якого є збереження життя та здоров’я дітей.

/Files/photogallery/1970/Дорога (3).jpg Щоб нагадати дітям правила дорожнього руху, призабуті за літній період, педагог-організатор із учнями 6-А класу провела інформаційну хвилинку «Абетка доріг» та вікторину «Світлофор» для учнів початкових класів. А учениця 9 класу Марія Шишко намалювала плакат «Увага! Діти на дорозі!».

А на цих світлинах ви можете побачити як це відбувалося…

Перше вересня
/Files/photogallery/1965/1 вер.2017 р (25).JPG 2017/2018 навчального року

1 вересня наша гімназія, святковою лінійкою розпочала новий навчальний рік. Чудовий ранок і прекрасний настрій створили атмосферу радості усім присутнім на цьому святі.
Перегляньте цей фотоальбом.


ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ
зустрічає 1-А клас.

/Files/photogallery/1962/1-А Інтелект 17 р 8.jpg Любі мої школярики 1-А класу.

/Files/photogallery/1962/1 1-А Інтелект.jpg Ще вчора ви були маленькими хлопчиками і дівчатками, бігали по калюжах, грали з м’ячем, запускали літачки у небо, а сьогодні – перший день вашого нового життя! Ви стали старші, розумніші, і хоча ви все ще діти, але з сьогоднішнього дня у вас з’явилися нові дорослі обв’язки : ходити до школи, вчити уроки, уважно слухати. Бажаю розкрити всі таємниці, щоб стати розумною людиною, знайти багато нових друзів. Нехай батьки вами пишаються!

З 1 вересня вас! З днем Знань!
Ваша вчителька Юлія Геннадіївна та чудові фото нашого першого дня…

Впевнено ступили на четверту сходинку!

А ми вже четвертокласники! Ми найстарші у початковій школі!
/Files/photogallery/1955/4-А 1 вер.17 р 10.jpg Як швидко летить час… Здається, ще вчора, були першачками. А сьогодні – уже четвертий!

/Files/photogallery/1955/4-А 1 вер.17 р 1.jpg І знову нас чекають листи від Центаврика, цікаві завдання від Пізнайка, Квітика та Хвалька,
олімпіади від Еврики, нові відкриття від Знайка, допомога Незнайкові у правильності обчислень.
Ми все здолаємо, адже поруч друзі, батьки та вчителі. Успіхів усім нам у навчальному році!

Дивіться ці світлини, радійте разом з нами…

Україна – європейська держава

/Files/images/uchn/5-А 2017 1-ше вересня (1).jpg/Files/images/uchn/5-А 2017 1-ше вересня (2).jpg 1 вересня, для учнів 5-А класу, гостинно відчинила двері шкільна бібліотека, де ми провели перший урок «Україна – європейська держава», куди запросили і батьків. Ми щасливі, що народилися на чудовій, багатій, мальовничій землі – у нашій Україні. Тут жили наші діди й прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського.

Україна не тільки задекларувала свою незалежність, вона домоглася дипломатичного визнання на міжнародній /Files/images/uchn/5-А 2017 1-ше вересня (4).jpg/Files/images/uchn/5-А 2017 1-ше вересня (5).jpg арені. Вона переконала світову громадськість у важливості свого державницького існування як запоруки стабільності в Європі.

Класний керівник 5- А класу Тетяна Малєва, бібліотекар гімназії Зоя Парчук

/Files/images/навч.календар 2017-18 н.р..jpg


Другий тренінг Всеукраїнського навчально-практичного курсу
«Школа – територія прав людини»

/Files/photogallery/1954/1ф (6).jpg З 7 по 10 серпня 2017 року в Освітньому Домі прав людини в Чернігові відбувся Другий тренінг для команд шкіл-учасниць Всеукраїнського навчально-практичного курсу «Школа – територія прав людини», що реалізується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії» який провели для нас Олександра Козорог та Андрій Кінаш./Files/photogallery/1954/ф (8).jpg За 4 дні ми, розширили свої знання щодо прав людини, вчились ідентифікувати права людини у шкільному середовищі та випадки їх порушення, планувати ефективне залучення усіх учасників навчально-виховного процесу до створення умов реалізації цих прав у школі. Говорили про права дитини, забезпечення реалізації та їх захист з найкращими знавцями цього питання – Координатором Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», керівником освітнього відділу УГСПЛ Сергієм Буровим та суддею-практиком Павлом Пархоменком.
Дуже цікавою була зустріч з Оленою Бондаренко, співголовою громадського об'єднання «Батьки SOS», яка розповіла проте, які
повноваження мають батьківські комітети і де межі їх повноважень, як фінансуються навчальні заклади та як формувати фінансові /Files/photogallery/1954/ф (5).jpg потреби школи?
Ми аналізували свої ідентичності, оцінювали небезпеку дискримінації, шукали виходи з конфліктних ситуацій разом з відомою експерткою з цих питаньYana Salakhova.

Перегляньте кілька цікавих світлин…

ГІМНАЗІЄ,
прощавай...

/Files/photogallery/1953/17 р. випуск (15).jpg/Files/photogallery/1953/17 р. випуск (1).jpg 27 червня, 23 випускники отримали атестати "зрілості" та покинули стіни рідної гімназії. Посмішки і сльози, радість і сум супроводжували цього вечора всіх присутніх. Свято продовжувалося на центральній площі міста, а там троє наших медалістів отримали почесні нагороди. Щасти Вам, соколята...

Перегляньте ці чудові світлини...

ШКОЛА-ТЕРИТОРІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ
ДВА ДНІ ПЛІДНОЇ РОБОТИ КОМАНДИ ПРОГРАМИ «РОЗУМІЄМО ПРАВА ЛЮДИНИ»
В МІСТІ НОВОВОЛИНСЬКУ (15-16.06.2017)

/Files/photogallery/1951/права люд (1).jpg/Files/photogallery/1951/права люд (9).jpg Наша гімназія продовжує робити кроки по створенню
ШКОЛИ-ТЕРИТОРІЇ ПРАВ ЛЮДИНИ.
Даний курс дає можливість розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в навчальних закладах, здійснювати шкільну політику відповідно до стандартів прав людини. Учні, батьки, педагоги, адміністрація працювали як єдине ціле. Розуміння змін стало тим рушієм, який дає надію на те, що вони відбудуться.

/Files/photogallery/1951/права люд (13).jpg Тренінг вдався на славу, а самі учасники тренінгу, що Не бояться ГОВОРИТИ, потрапили в середовище живої дискусії, озвучено багато гострих питань про шкільне середовище та мала місце чесна реакція на них.
Це – вражає. Емоції зашкалювали!!!
Нововолинська гімназія взяла участь у навчально–практичному курсі «Школа-територія прав людини»

Школа - територія прав людини

Установчий тренінг нового циклу проекту проходив з 25 по 29 березня в Освітньому домі прав людини в Чернігові. Цього разу до участі в проекті були відібрані 6 шкіл, які рішуче заявили про готовність до змін, орієнтованих на демократичні цінності і права людини./Files/images/pedagogi/наші в Чернігові (1).jpg

До представників шкіл-учасниць активно долучилася і команда нашої гімназії у складі Людмили Шияндиректора, Світлани Гапонюкзаступника директора, учителя української мови та літератури, Ірини Дмитруксоціального педагога, педагога-організатора та Світлани Хахулипредставника батьківської громадськості. Вони активно взяли участь у тренінгах для шістьох команд-учасниць курсу «Школа - територія прав людини» організованого програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за підтримки офісу Уповноваженого Верховної ради України з прав людини щодо підходу до організації /Files/images/pedagogi/наші в Чернігові (2).jpg/Files/images/pedagogi/на тренінгу.jpgнавчально-виховного процесу в школі, орієнтованому на права людини та демократичні цінності.

І це ще не все, адже в процесі реалізації курсу з БЕРЕЗНЯ по ГРУДЕНЬ 2017 року шкільні команди-учасниці зможуть:

• взяти участь в тренінгах для представників команд-учасниць курсу щодо підходу до організації навчально-виховного процесу в школі, орієнтованому на права людини та демократичні цінності;/Files/images/pedagogi/наші в Чернігові (4).jpg
• здійснити самооцінку свого навчального закладу щодо відповідності організації навчально-виховного процесу стандартам прав людини за методологією, розробленою програмою «Розуміємо права людини» та отримати рекомендації від експертів програми щодо покращення потенціалів закладу;
• отримати консультації експертів під час дистанційних сесій;
• організувати та провести за допомогою тренерів та експертів курсу заходи на рівні шкільної громади для педагогів, активних батьків, активістів учнівського самоврядування;
/Files/images/pedagogi/наші в Чернігові (3).jpg
• взяти участь у підсумковій конференції проекту під час якої відбудеться обмін досвідом і планування подальшої діяльності мережі «Школа – територія прав людини»

Курс «Школа територія прав людини» дає можливість розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в навчальних закладах, здійснювати шкільну політику відповідно до стандартів прав людини, удосконалити процедури прийняття рішень, побудувати дієве шкільне самоврядування, фахово викладати спеціальні курси, знайти однодумців, стати частиною команди «Школи – території прав людини» та багато іншого.

Українська Гельсінська Спілка з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за сприяння /Files/images/Гельсінська спілка - лого.jpg Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини оголошує Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини (уроків та виховних заходів). Дедлайн - 17:00, 30 вересня 2017 року.

Українська Гельсінська Спілка з прав людини, в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, оголошує Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».
Дедлайн - 17:00, 30 вересня 2017 року.


Про всі попередні події ви можете дізнатись відвідавши АРХІВ ПОДІЙ


Наша адреса: 45400 м. Нововолинськ
вул. Кауркова, 4 А, тел. 03344 4-92-09
e-mail: novgimnasium@ukr.net, або nogish@ukr.net

Дякуємо School Champion за наш сайт!

/Files/images/гімназія на карті міста.jpg/Files/images/Новік.jpg

Наша ГІМНАЗІЯ на мапі міста ...перегляньте... Нововолинськ із висоти пташиного польоту

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.